Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2009-10-30 21:16:39

mostek^^

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 13
Punktów :   

Poprawna budowa dzielnic

rozbudowa w dzielnicy:
NIE BUDUJ FARM ZIOŁA!!! ŻADEN ZAROBEK A TYLKO ROBOTY WIĘCEJ.
MAŁO OPLACALNE SĄ TAKŻE KLUBY, A KAWAŁKI TRZEBA PIMPOWAĆ.
1. Burdel: rozbudowujesz na 1 lvl. kupujesz 5 prostytutek o zarobku od 319 do 321. czekasz aż się rozbuduje. Dokupujesz dziwkę i rozbudowujesz na następny poziom itd. Dlaczego jako pierwsze? Dziwki od razu dają dochód.
2. Magazyn: klikasz rozbudowę na 1 poziom. Przechodzisz do kolumbijczyka i kupujesz 140 crack. Czekasz aż Ci się rozbuduje i klikasz rozbudowę ponownie - i tak na początek do 10 lvl przynajmniej. W miarę jak Ci się powiększa magazyn dokupujesz Crack (nie baw się w handel ziołem - nie opłacalne). Gdy dotrze 1 dostawa cracku do magazynu kupujesz 2 handlarzy (najlepiej tych co mają 35 do 37). W miarę jak będzie wzrastał zasób cracku w magazynie dokupujesz handlarzy.
Tak rozbudowana dzielnica przynosi ok. 75 tys. na rozliczenie przy zapewnionych dostawach cracku. Staraj się aby zawsze w magazynie był towar min. na 2 rozliczenia tj. (przy 8 handlarzach) ok. 600 cracku. Gdy magazyn osiąga taki stan konieczne są zakupy bo dostawa trwa 60 tików - czyli może załapać nawet 2 rozliczenia (rozliczenia są co 3 godziny).
Ja mam tylko tak rozbudowane dzielki - gram od grudnia i stwierdziłem, że nie ma sensu inaczej rozbudowywać. Z wytwórniami cracku i zioła oraz klubami dzielnica przynosi ok 82-83 tys. zarobku ale upierdliwej roboty i czasu wymaga to dużo więcej (dzielenie zakupów, pimpowanie kawałków itd). Poza tym daje Ci niepotrzebne pkt. pimp, które powodują wzrost poziomu. Jak masz wyższy poziom mogą Cię atakować silniejsi przeciwnicy. To z kolei, w przypadku gdy dopiero się rozbudowujesz i nie masz za wiele kasy żeby się bronić, jest samobójstwem.

PROSTA ZASADA!
Masz dużo kasy! W każdej chwili szybko możesz dokupić wojska żeby atakować albo się bronić. Licz punkty pimp i świadomie decyduj na którym poziomie ma być Twój OG.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mobileinfantry.pun.pl www.arka77.pun.pl www.dobry-mudzyn.pun.pl www.trojporozumienie.pun.pl www.architektura2008.pun.pl